כניסה למשקיעים

מודל ההשקעה שלנו- הזדמנות עסקית חכמה

עסקה טובה מתחילה באיתור הנכס הנכון, באופן טבעי השוק מלא בהזדמנויות עסקיות מעניינות שיכולות להניב תשואה מכובדת בזמן קצר, השאלה היא איך להגיע לאותן עסקאות נחשפות?
אנחנו פיתחנו שיטת עבודה ייחודית הנשענת על שימוש במערכות טכנולוגיות מתקדמות לצד פריסה אנושית של עשרות מתווכחים מקומיים באמצעותם אנו מקבלים נכסים חמים בבלעדיות לפני יצאתם לשוק, אנו פועלים לפי אסטרטגיה איתור חכמה, בה נפתח לנו חלון זמן קצר על כל נכס חדש, אנו מחשבים את ההסתברות ליצירת עסקה “משתלמת”- כלומר תשואה גבוהות של למעלה מ 12% בשנה (נטו על ההשקעה).
ברגע שאנחנו רואים עסקה מעניינת, הצוות המקצועי שלנו עורך בדיקות מקיפות הכוללות בדיקת מול רשויות המס, תקינות מבנה, רישום בעלות קרקע, היסטוריית תיקונים במבנה, תמהיל הדיירים הקיימים, אופציה לפיתוח הנדלן ועוד ולבסוף אנו מבקשים מהבנק המלווה לעורך סבב בדיקות נוסף, לאחר שכל הגורמים אישרו את הבניין ויש לנו אור ירוק על העסקה- אנו פועלים באופן חד ומקצועי להשלמת העסקה. אנו מבססים את האסטרטגיה שלנו על פרוטפוליו מכובד של כמה עשרות רבות של לקוחות, שהרוויחו בזכות הפעילות שלנו סכומים מכובדים ב 5 שנים האחרונות.

בואו לראות צוות נדל"ן חזק, שיודע להביא עסקאות רווחיות ולייצר ערך אמיתי ללקוחות.

WhatsApp chat