בשנת 2015 בעלי ואני היינו בבלבול עמוק, היכן להשקיע את המעט שחסכנו ומה לעשות עם הכסף. יכולה להגיד שאחרי כמה שנים של היכרות אין לי ספק שביצענו החלטה נכונה במדינה הנכונה - אבל חשוב מזה - ביצענו אותה מול האנשים הנכונים.

בקצרה אנשים - השקעתי 150 אלף אירו לפני כמה שנים. את הכסף כבר ראיתי בחזרה ועכשיו מתכנן לצאת לעוד קנייה. מה אני יכול להגיד? אני קורא להם קוסמים, הם תמיד מתקנים ואומרים שהם פשוט מקצועיים. מרוצה עד הגג

אנחנו קבוצה של מספר שותפים שמבצעים השקעות נדל"ן בינלאומיות מזה תקופה ארוכה. את נדל"ן גרמניה הכרנו רק בשנה שעברה ואני יכול לדבר בשם כל הקבוצה ולהגיד שמדובר בחברה מקצועית, יסודית ואמינה - כזו שלא משאירה חורים ופרצות למהלך הדרך. אין לי ספק כי נעשה יחדיו הרבה השקעות פוריות נוספות בעתיד.

מכיר את החבר'ה מזה שנים.. עוף נדיר בעולם השקעות הנדל"ן הבינלאומיות. ממליץ על החברה בחום גדול.

אני הבעלים הגאה של ארבעה בניינים שונים בצפון בוואריה. את כל ההשקעות ביצעתי דרך חברת נדל"ן גרמניה. תמיד שם, תמיד אחראים, תמיד איכפתים ותמיד מסתכלים על הנכס כאילו היה שלהם. לא יכולתי לבקש שותפים יותר טובים לדרך.

הגעתי אל החברה בתחילת שנת 2018 במטרה לקנות דירה עם הכסף שחסכתי. החברים בנדל"ן גרמניה הראו לי איך אפשר למנף את הכסף ובמקום דירה יצא שהשקעתי בבניין שלם ואפילו קיבלתי תנאים מעולים להלוואה. מומלץ מאד לכל מי שחסר ניסיון בתחום ההשקעות בנדל"ן.

אני משקיע בנדל"ן באירופה מזה יותר מעשור אבל ההיכרות שלי עם החברה היא רק בת שנתיים. יכולת ניתוח נתונים ועסקאות יוצאת דופן, שימוש בכלי מדידה והערכה מתקדמים והכי חשוב - בני אדם. גם כשאני יוצא להשקעות שהן מחוץ לגרמניה אני מקפיד להגיע ולשמוע את חוות הדעת המקצועית שלהם. בקיצור, מקצועיים, אמינים ומנוסים.

הגעתי "לננדל"ן גרמניה" בהמלצת חבר שכבר ביצע כמה עסקאות דרכם בעבר. הייתי רגע לפני חתימה על חוזה עם חברה אחרת על נכס שנמצא בברלין. אחרי היכרות ומעבר על החוזה החבר'ה הראו לי מספר סעיפים בעיתיים בחוזה והתעקשו על כך שאנסה לשנות אותם מול החברה השנייה מכיוון שהעסקה לדבריהם, בהסרת הסעיפים הבעייתים עושה רושם מעולה. לא ניסו למכור לי כלום בשום שלב. החברה לא הסכימה לשנות את הסעיפים ובדיעבוד מסתבר שניצלתי בזכות נדלן גרמניה מעסקה מפוקפקת מול חברה מפוקפקת. מאז ביצעתי כבר שתי רכישות של בניינים בגרמניה ואני מודה על כל רגע.