כניסה למשקיעים

אנו גאים בתהליך הסינון הקפדני שלנו, המתבצע על ידי מחלקת אנליזה המונה 3 אנליסטים מומחים. אנו עורכים בדיקת נאותות (Due Diligence) לכל יזם, בוחנים את הניסיון העסקי ואת הרקע המקצועי שלו, ובנוסף בוחנים לעומק את התכנית העסקית של הפרויקט, מאמתים את העלויות ומנתחים כשלים אפשריים. רק השקעות שעמדו בכל הקריטריונים הנוקשים יובאו לאישור ועדת ההשקעות ויוצעו למשקיעים שלנו.

כמו כן אנו מקפידים על קיומן של בטוחות רבות בכל השקעה – כגון בעלות ישירה בנכס שמקבל כל משקיע בהתאם לחלקו היחסי בהשקעה והקמת שותפת נפרדת לכל השקעה והשקעה. כל המידע מוצג בשקיפות מלאה למשקיעים שלנו, והם מקבלים את כל האסמכתאות המאשרות את בעלותם בחברה המחזיקה בנכס.

תהליך סינון קפדני

תהליך סינון קפדני ופרטני לכל נכס ונכס. אנו מנתחים אלפי נכסים בכל שנה ובוחרים מתוכם רק קומץ קטן של הזדמנויות אמיתיות להשקעה.

בדיקה מלאה של שווי הנכס

באמצעות בדיקה מקיפה של מחירי הנכסים באותו הרחוב על סמך נתוני מיסוי אנו מוודאים כי המחיר שאנו מקבלים הינו מחיר שוק ושיש בסיס לקיום משא ומתן. בנוסף, אנו דואגים לשמאות חתומה על ידי שמאי מוסמך מקומי.

חשבון נאמנות

כל כספי המשקיעים מועברים ישירות לחשבון נאמנות ייעודי אצל עורך דין ישראלי, בהתאם להוראות כתב נאמנות ובכפוף להסכם בלבד ובכך הכסף שלכם מוגן ב-100%.

הסכם ניהול מוגדר מראש

הסכם הניהול מוגדר מראש למשקיעים על מנת לא לייצר הפתעות במהלך הדרך. חברת הניהול מתחייבת לנהל את הנכס ל מינימום 36 חודשים, ההסכם בנוי באופן חד צדדי בו הרוכש יכול לסיים התקשרות בהתאם לשיקול דעתו הבלעדית

100% רישום בטאבו

רישום בטאבו מלא על שם הקונה מרגע הרכישה, זאת ההמלצה בכל הקשור בהשקעות נדלן בגרמניה .

Title Company ו- insurance

בדיקה משפטית לנכס על מנת להבטיח נכס נקי משעבודים וחובות. אתם רוכשים את הנכס בראש שקט.

בדיקת נאותות מלאה Due Diligence

בדיקת נאותות מקיפה על הנכס / פרויקט לפני כל השקעה. כולל חוזי שכירות, בדיקה הנדסית של הנכס, בדיקת "ניצול אנרגתי" (חובה בגרמניה), היסטוריה של קניות ומכירות באזור, חוות דעת של הבנק, ובקיצור - בדיקה מקיפה 360 על הכנס.

דוח נתונים שוטף

הפקה של דוח משקיעים אחת לרבעון עבור כל משקיע עם סטטוס ואינפורמציה מלאים. בנוסף מנפיקים דוח שנתי בליווי רואה חשבון גרמני, אנו מחזיקים בידע ברב בכל הקשור במיסוי בינלאומי, נגרום לך לשלם פחות מיסים ולהרוויח יותר.

חתימת העסקה על ידי משרד עורכי דין ישראלי

ביצוע העסקה וחתימתה אצל משרד עורכי דין נאמן ישראלי. התהליך מלווה לכל האורך בעורך דין ישראלי-גרמני שמקום מושבו בת"א, באופן זה יש נגישות מקסימלית בכל שאלה ועניין. במקביל אנו פועלים עם נוטריון גרמני שמלווה את התהליך.

WhatsApp chat