הצלחה של עסקת נדל”ן תלויה מאוד בחברת הניהול שמנהלת את הנכס. לעיתים קרובות אופי הניהול הוא זה שיקבע את התשואה הסופית על הנכס. למעשה חברת הניהול היא העיניים והידיים שלכם בשטח. באחריותה להכניס שוכרים חדשים, לגבות את הכספים ולבצע את השיפוצים- אמינות היא שם המשחק בחברות ניהול.

ריכזנו עבורכם את תפקידיה העיקריים של חברת הניהול- שתדעו מה לדרוש מאיתנו:

איך אתם יכולים להיות שקטים:

לטובת ניהול הנכס אנו פותחים חשבון בנק ייעודי לנכס. באמצעות החשבון אנו מנהלים את הנכס כיחידה כלכלית, כדי שתהיה שליטה מלאה למשקיע בכל שלב- אנו מגבילים את חברת הניהול להוצאה של עד 1500 יורו בלבד. החשבון מתנהל בצורה שקופה באמצעות כרטיס אשראי בלבד והעברות דיגיטליות. (המוכר מתבקש תוך חצי שנה להגיע להזדהות בבנק הגרמני). 

בנוסף, אנו חותמים על מסמך המאפשר למשקיע בכל שלב לעצור את חברת הניהול- באופן חד צדדי להשתחרר לפעול לבד, בהתראה של 60 יום מראש. אנחנו מאמינים שאתם צריכים להישאר איתנו למשך שנים מתוך רצון חופשי ואמיתי- רק כך מפתחים מערכות יחסים. 

הנכס נרשם כבר מהשלב הראשון בטאבו על שם החברה של הקונה (הכסף בנאמנות מובטח). חברת הניהול מקבלת ייפוי כוח חלקי לביצוע פעולות שנקבעו והוסכמו מראש עם המשקיע, ובאופן זה מבצעת עבורו את השירותים השונים מול הגופים בגרמניה.

מכיוון שהנכס נמצא במרחק טיסה, אנו חייבים שיהיו אנשים שאנו סומכים עליהם ב – 100%, אחרת התשואה שלכם נמצאת בסכנה. מניסיון של כמה שנים עם חברות ניהול גרמניות, הבנו שהשיטה הנכונה ביותר לניהול של השקעות נדל”ן בחו”ל חייבת להתבסס על אנשים מטעמנו- ישראלים-גרמנים, אנשים שאנחנו מכירים וסומכים עליהם, שחייבים לתת לנו דין וחשבון, שלא מחפשים לעגל פינות ושהם בעלי אינטרס אחד איתנו. על כן הקמנו תשתית של אנשי צוות של חברתנו הנמצאים גרמניה ומנהלים את הנכסים. 

תפקידה של חברת הניהול הגרמנית- היא לדאוג למדיניות התחזוקה ושימור המבנה ולמעשה לעתיד הבניין.

יש לקחת בחשבון שגרמניה היא מדינה עם הרבה מאוד חוקים ובירוקרטיה. אנחנו בקיאים מאוד בדרישות השונות, ופועלים “לפי הספר” בכל הקשור לחוקים המוניציפליים וחוקי המדינה. 

הבנו כי למשקיע הישראלי יש צורך במעטפת כוללת ומקיפה, כזו שתוכל לענות על צרכים נוספים אשר מאפיינים משקיעי חוץ ומשקיעים ישראלים. הוספנו מספר אלמנטים אשר הינם הכרחיים למשקיע הישראלי אשר אינו ממוקם בגרמניה –

אחד המרכיבים העיקריים הקובעים את ערכו של הנכס הינו שכר הדירה המשולם בעבור כל דירה ודירה. כך נקבעת התשואה למשקיעים השונים וכך למעשה נמדד שווי הנכס. חברת ניהול מקצועית תדאג להעלות את שכר הדירה בצורה יעילה ועקבית.

שקיפות מוחלטת

באמצעות ניהול מסודר ואפקטיבי של חברת הניהול אנו יכולים לספק לבעלי הנכס תמונת מצב עכשווית הנוגעת לנכס בכל רגע נתון. העברות שכר הדירה, גביית השכר, תשלום הוצאות וכן הלאה. בצורה זו, יכול בעל הנכס להיות מעודכן בכל עת בענייני הנכס, ולחשב את הגדילה והשינויים בתשואות השוטפות.