נדל״ן בנירנברג: עיר טכנולוגית בעלייה

השניה בגודלה בבוואריה, נירנברג Nürnberg מתפתחת, ויחד איתה מתפתחים נכסי הנדלן. כיום חיים בעיר מעל 530,000 בני אדם- מספר שיא מבחינתה, והדרישה לנכסים ואדמות גם הוא בנקודת שיא על ידי משקיעי נדלן בגרמניה. הצוות שלנו בנדל״ן גרמניה הוא בעל ניסיון בביצוע עסקאות נדלן בנירנברג, ואנו מתמחים באיתור השקעות באיזור.

יותר ויותר אנשים רוצים לעבור לנירנברג. העיר נהנת מגל של הגירה חיובית המונעת על ידי ערכים של חשיבה חדשנית ומסורת חזקה, נירנברג  מציעה לתושביה הכל מהכל – החל מסביבה אורבנית מפותחת ועד לפארקים ושטחים ירוקים הפרוסים ברחבי העיר. עם גל ההגירה החיובית עולה גם הדרישה לדיור זמין להשכרה – הדרישה קיימת הן עבור מקומות מגורים והן עבור חברות המזהות את הכיוון אליו נירנברג מתקדמת והפוטנציאל העסקי הטמון בה. נירנברג היא אופציה מצוינת עבור ישראלים המתעניינים בהשקעות נדלן בחול – ולצוות שלנו יש היכרות עם השוק המקומי, בעבודה מול ברוקרים מקומיים לאיתור עסקאות נדלן מניבות ובעלות תשואה.

תעשייה החושבת קדימה

יותר מ-25,000 עסקים הם הבסיס למבנה הכלכלי היציב והרבגוני של נירנברג, הממתגת את עצמה כ״העיר של העתיד״. שוק הנדלן המניב ביותר בעיר הוא שוק הנדלן המסחרי, עבור התעשיות המרכזיות בעיר המתמחות במדע ודיגיליזציה, עם חברות היי-טק בעלות אוריינטציה לחשיבה קדימה ועולם המחר, המתעסקות בסקטורים טכנולוגיים שונים.

סצנת סטארט-אפ תוססת, שחקנים גלובאליים רציניים יחד עם חברות קטנות ובינוניות חדשניות מבטיחים כי נירנברג תמשיך לשמר את מעמדה כאחת מן הערים המובילות בגרמניה. במטרה לחזק מעמד זה, ממשלת המחוז הבווארי קיבלה החלטה לבנות אוניברסיטה טכנית חדשה בעיר, שמקדמת את העיר כלוקיישן מניב עבור תעשיות היי-טק ומדע.

נירנברג כיום היא אחת מעשר הערים החזקות ביותר כלכלית בגרמניה, עם תוצר מקומי גולמי של 129 מיליארד יורו. הביקוש של חברות היי טק, טכנולוגיה ומדע להשתקע שם הוא ענק, עם מספרים שוברי שיאים מבחינת העיר. אנו בנדל״ן גרמניה מציעים ליווי אישי בכל שלבי הדרך עבור משקיעים המעוניינים להכנס לשוק המבוקש של נירנבג, עם ניסיון רב ואנשי צוות מקצועיים.  

היצע וביקוש

עם ההצלחה העולה של נירנברג – גם עולה הדרישה לנכסי מגורים ומסחר. הדרישה הגבוהה כן העלתה את מחירי השכירות בעיר, אך מדו״ח כלכלי שפורסם על ידי עיריית נרינברג, הנתונים מצביעים על כך שאף על פי שהמחירים בעלייה, ישנה נכונות מצד דיירים וחברות לשלם מחירים גבוהים יותר ולהשאר בנירנברג.

 

למרות הביקוש רב עבור נכסי נדל״ן, העיר עדיין מציעה אופציות מצוינות לנכסים עם תשואה עבור יזמים ומשקיעי נדלן בגרמניה. על מנת להשאיר את השוק במצב כמו שהוא נמצא בו היום – שבו הדרישה הגבוהה נענת עם נכסים זמינים בעלי תשואה גבוהה- פיתוח הוא בראש סדר העדיפויות בנירנברג. העיר בתהליך הרחבה מתמיד, על מנת להתאים את כמות היצע אל כמות הביקוש. בנייני מגורים, משרדים ומרכזים תעשייתים נבנים בקצב מהיר, תוך כדי שמירה על קונספט חדשני שעומד בהתאם לציפיות של משקיעים, יזמים, חברות ותושבים.



מצב סוציו אקונומי מצוין

נכון לשנת 2018, הדרישה לנדלן מסחרי על ידי חברות קפצה למספרים שוברי שיא עבור נירנברג, ואין כעת צפי לירידה. נתונים רישמיים מלשכת הכלכלה בנירנברג גם מאשרים שלמרות הקפיצה בביקוש לנכסי נדל״ן על ידי חברות מסקטורים טכנולוגיים שונים, שיעורי הריבית של עסקאות הנדל״ן נשארים נמוכים כבר שנים.

בנוסף, המצב הסוציו אקונומי של העיר נמצא במקום מצוין, עם אחוזי אבטלה נמוכים הצונחים משנת 2012 –  רק 5.8% מכלל תושבי העיר.

מעוניינים להשקיע בנירנברג? הצוות של נדלן גרמניה ישמח לסייע לכם, לחצו כאן ותשאירו לנו פרטים, אחד מאנשי הצוות שלנו יחזור אליכם עם עסקאות נדלן בנירנברג.

מחירי נדל״ן ממוצעים

על פי אתר immobilienscout24, אלו הם המחירים הממוצעים לנדל״ן בנירנברג –

  • מחיר ממוצע לדירה הוא 2882.56 למ״ר
  • דמי שכירות ממוצעים בדירה הם 9.70 למ״ר
  • ערכי הנדלן עלו בארבעת השנים האחרונות ב42.3 אחוז
  • דמי השכירות עלו בארבעת השנים האחרונות ב19.7 אחוז

*המחירים מצויינים באירו.


מעוניינים להשקיע בנירנברג? הצוות של נדלן גרמניה ישמח לסייע לכם, לחצו כאן ותשאירו לנו פרטים, אחד מאנשי הצוות שלנו יחזור אליכם עם עסקאות נדלן בנירנברג