דיסלדורף: היעד הראשון להשקעות זרות בגרמניה

מדורגת כמספר אחת להשקעות זרות בגרמניה, דיסלדורף – Düsseldorf מתפקדת כחממת עסקים בינלאומיים בלב אירופה. בזכות איכות חיים גבוהה לעומת עלות בסיסית מתונה, שדה התעופה הבינלאומי ותשתית התחבורה שמאפשרת ליעדים רבים באירופה להיות במרחק הישג יד, דיסלדורף היא יעד נחשק להשקעות נדלן בחול.

הצוות שלנו – נדל״ן גרמניה, הוא בעל ניסיון בביצוע עסקאות נדלן בדיסלדורף, ואנו מתמחים באיתור השקעות נדל”ן באיזור. מדובר בעיר שהיא בגישתה פרו-עסקית, ומקדמת יזמות מקומית וזרה. דיסלדורף היא כעת היעד השני להשקעות זרות באירופה, שלפניה עומדת רק לונדון.

כוח רכש ענק

דיסלדורף היא הבירה של מחוז נורדריין-וסטפאליה, שהוא המאוכלס ביותר גרמניה – מעל ל11 מיליון איש גרים במרחק שעה נסיעה ברכב מהעיר. סך הכל של 155 מיליון בני אדם חיים ברדיוס של 500 קילומטר, 31 אחוז מתושבי האיחוד האירופאי, המייצגים חצי מכוח הרכש של האיחוד – נתון שהופך את דיסלדורף למקפצה עבור חברות ומשקיעי נדלן שמעוניינים להכנס לשוק האירופאי. לצוות שלנו יש היכרות עם השוק המקומי, ואנו מבטיחים את הדרך היעילה והבטוחה ביותר לרכישת נדל״ן בגרמניה.

באיזור דיסלדורף פועלות בסביבות 100,000 חברות, 39,000 מתוכם יושבות בתוך לב העיר. אין מקום אחר בגרמניה עם צפיפות כזו של צרכנים, ספקים ושותפים עיסקיים. השילוב המנצח של מיקום גיאוגרפי, מגוון רחב של תעשיות, יזמות עסקית בינלאומית ואיכות חיים גבוהה הופכים אותה ללוקיישן בדרישה למשקיעים המתעניינים בהשקעות נדלן בגרמניה וחברות עם אוריינטציה לגדילה.

עידוד משקיעים זרים

אחת משבע חברות בדיסלדורף היא חברה זרה – העיר היא היעד החשוב והמבוקש ביותר למשקיעים זרים בנורדריין – ווסטפאליה, ובין החשובים והמובילים בגרמניה כולה. לנו בנדל״ן גרמניה יש את כל התשובות לשאלות בנושא השקעות נדל״ן בגרמניה ומבטיחים ליווי אישי בכל שלבי הדרך.

מדיניות העיר היא מדיניות שמעודדת חברות והשקעות זרות, והסטטוס קוו הוא תמיכה ביזמות חוץ גרמנית – לדוגמא, כבר שנים ארוכות דיסלדורף היא השער של היפנים אל השוק האירופאי, וגם משמשת בסיס דינאמי למשקיעים סינים.

פיתוח אורבני מתמיד

עם שטח כולל של כ -8.7 מיליון מ״ר, העיר מציעה שפע של נכסים להשקעה, למכירה ולהשכרה. שוק הנדל״ן של דיסלדורף הוא אחד מחמשת יעדי הנדל”ן המובילים בגרמניה כבר שנים. במרכז העיר, אקלים ההשקעות עבור פרויקטים חדשים נחשב טוב, ועלויות האחזקה ופיתוח נוסף של נכסי נדלן הן יציבות ונוחות. הצוות שלנו פועל מול ברוקרים מקומיים, וחברתנו ביצעה מספר רב של עסקאות נדלן באיזור.

 

נכסי הנדל״ן בדיסלדורף הם בפיתוח לא רק במרכז העיר – מספר רב של נכסים עסקיים ומשרדים אטרקטיבים ממוקמים סביב המרכז והחוצה, עם קריטריונים גבוהים של פיתוח אורבני ובנייה חדשה באיכות גבוהה. בנוסף למבנים הקיימים, מוצעים גם שטחים ריקים בעלי פוטנציאל לבנייה.

תשתיות מתקדמות

שדה התעופה בעיר הוא בינלאומי והשלישי בגודלו בגרמניה, המטיס 22 מיליון נוסעים בשנה אל 190 יעדים שונים בעולם. תשתית הכבישים המהירים היא הרחבה ביותר באירופה, המקשרים את העיר אל ערים כמו פריז, בריסל ואמסטרדם תוך שעות ספורות. העיר מפיקה תועלת מהיותה יושבת על נהר הריין, עם שני נמלים שמתחברים אל זרמי מים בינלאומיים, עם גישה לנמל העירוני הגדול ביותר באירופה היושב במרחק 20 קילומטר.  

תשתיות אלה הן אחת מהסיבות העיקריות שבזכותן דיסלדורף היא חממה עסקית עבור חברות גדולות ומשקיעים, שכן היא עונה על כל צרכי התעבורה – אווירים, יבשתיים או ימיים.

חיים ברמה עולמית

דילסדורף היא קוסמופוליטנית, אטרקטיבית ובגדילה, עם חתך אוכלוסיה גדול של זרים – כ17 אחוזים. העיר נהנת ממוניטין גבוה בין אנשי עסקים המעוניינים ברילוקיישן – לא רק עבור מבחינה מקצועית אלא גם עבור משפחתם. העיר מדורגת במקום השישי בעולם והרביעי באירופה בקטגוריות של איכות חיים, עלות המחייה ואיזון בין חיי העבודה לחיי המשפחה. מעבר לכך, דיסלדורף הוא היעד הראשון בגרמניה אליו נמשכים מהגרים ממדינות אחרות – והגירה חיובית זו פועלת לטובה עבור משקיעי נדלן בגרמניה. 

מחירי נדל״ן ממוצעים

על פי אתר immobilienscout24, אלו הם המחירים הממוצעים לנדל״ן בדיסלדורף –

  • מחיר ממוצע לדירה הוא 3173.32 למ״ר.
  • דמי שכירות ממוצעים בדירה הם 10.28 למ״ר.
  • ערכי הנדלן עלו בארבעת השנים האחרונות ב33.7 אחוז.
  • דמי השכירות עלו בארבעת השנים האחרונות ב13.6 אחוז.

*המחירים מצוינים באירו.

מעוניינים להשקיע בדיסלדורף? הצוות של נדלן גרמניה ישמח לסייע לכם – לחצו כאן והשאירו לנו פרטים, אחד מאנשי הצוות שלנו יחזור אליכם עם עסקאות נדלן בדיסלדורף.