הוף: נקודת מפגש בין המזרח למרכז

שוק מסחרי חזק, מיקומה האסטרטגי ואיכות חיים הן חלק מהסיבות שגורמות לעיר כמו הוף Hof להיות אטרקטיבית ובעלת תשואה גבוהה להשקעות נדלן בחול. ממוקמת בצפון בוואריה עם 50,000 תושבים, העיר מציעה תשתיות מתקדמות הן עבור התושבים שלה והן עבור החברות המעוניינות להשתקע בה.

לצוות נדל”ן גרמניה, יש היכרות עם שוק הנדל״ן המקומי, עם ניסיון בביצוע עסקאות נדל״ן רבות באיזור הוף, המסמנת עצמה כעיר בעלת תשואה עבור חברות ומשקיעים בינלאומיים עם הצע רחב של נדלן מניב בגרמניה. אנו מציעים ליווי אישי בכל שלבי הדרך עבור לקחותינו, עם שירות מנוסה, אמין ומקצועי.

נקודת מפגש גיאוגרפית

מיקומה הגיאגרפי הוא אחד מהיתרונות המשמעותיים ביותר של העיר עבור חברות, ועל כן הופכת אותה למעניינת עבור יזמים ומשקיעי נדל״ן בחו”ל המתעניינים בשוק הגרמני. הוף יושבת בדיוק בין פרנקפורט לפראג, ומינכן לברלין, כלומר – העיר משמשת כנקודת אמצע בין מרכז אירופה למזרח אירופה, ומאפשרת גישה נוחה אל ארבעת היעדים. חברות המעוניינות לקרב עצמן אל השווקים המרכז אירופאים ואל השווקים החדשים והמתפתחים במזרח אירופה בוחרות בהוף כבסיס לתעבורה ליעדים רבים במרחקים קצרים.

נתון זה הוא חשוב עבור משקיעי נדל״ן בגרמניה, כיוון שהוא הופך את הוף למבוקשת מתמיד על ידי חברות המעוניינות להשתקע בנקודה המקשרת אותן אל איזורים בעלי צרכנים רבים. חברות הפועלות בהוף במטרה לנצל את מיקומה הגיאוגרפי הנוח בעיר מעסיקות את מחצית מתושביה של העיר, ומושכות אליה תושבים חדשים. אף על פי שהשכירות בגרמניה מוגנת בתקנות לטובת השוכר – למשל שלא ניתן להעלות את גובה השכירות מעל לשיעור מסוים – הופכת את ההכנסה מנכסי מגורים לעקבית ויציבה, שלא מונעות על ידי תנודות חדשות בשוק. בנוסף, הגרמני הסטנדרטי מעדיף להתגורר בשכירות, משלם בזמן, והתחלופה בין דיירים היא נמוכה. בקיצור – מדובר בהשקעה שהיא בעלת סיכון נמוך מאוד באופן יחסי.   

קדמה טכנולוגית

המבנה הכלכלי של הוף השתנה באופן משמעותי בשנים האחרונות. כיום העיר מתחזקת כלכלה מודרנית ודינאמית, בשיתוף עם חברות במספר תחומים – הוף מוכרת כמובילה בטכנולוגיות סביבתיות בתחום המים, והיא מבוקשת בין חברות בתחומים אלו שכן היא מציעה עבורם סביבה אידאלית עבור מחקר טכנולוגי.

בהוף פועלים גם מרכזי מידע ולוגיסטיקה, לאומיים ובינלאומיים. העיר היא אטרקטיבית עבור חברות בתחומים האלו שכן המיקום הגיאוגרפי של של העיר הוא נקודת מפגש בין מרכז אירופה ומזרח אירופה.

עוד שחקנים רציניים בכלכלת העיר הם ספקי רכב, שוב בזכות הכבישים ופסי הרכבות שמחברים את הערים בהן נמצאים מפעלים. תעשיות אלו מנמיכות את אחוזי האבטלה של תושבי העיר – מעל לחצי מהתושבים מועסקים בחברות הפועלות בתוך העיר, עם אחוזי תעסוקה שעולים ביציבות משנה לשנה.

שוק קמעונאי חזק

בתחום המסחר והקמעונאות, הוף היא המובילה באיזור, ומזוהה עם מרכז קניות שהוא ראשון בידידותיות לצרכן, ומנצח רשימה ארוכה של ערים בגרמניה. המרכז המסחרי בהוף הוא חשוב ובעל ערך לתושבי צפון-מזרח בוואריה,   עם כוח רכש של בערך 200,000 איש המגיעים מהערים השוכנות. השוק הקמעונאי מחזיק מחזור יציב של 440 מיליון יורו בין 540 חנויות באיזור הקניות המתפרש על 187,000 מ״ר. מרכז הקניות נמצא בהתפתחות מתמדת עם תוכניות הרחבה נוספות בשנים הקרובות, שכן הוא בין עמודי התווך הכלכליים של העיר.

שוק נדל״ן בטוח

רכישת נדל״ן בהוף היא אפיק השקעה בטוח ואופציה אחת מיני רבות בגרמניה. היציבות הכלכלית של שוק הנדל״ן בגרמניה הוא זה שהופך אותה למבוקשת כל כך על ידי משקיעי נדל״ן, עם היצע גדול של אפשרויות השקעה המתאימות לכל כיס.

נדל״ן גרמניה מתמחה באיתור נכסים עבור משקיעים המעוניינים ברמת סיכון נמוכה אל מול תשואה גבוהה. העובדות מדברות עבור עצמן – שוק הנדל״ן והשכירויות בגרמניה שומר על מחירים נמוכים במיוחד אל מול רמת ביקוש גבוהה. השוק בגרמניה מקנה בטחון בעסקאות נדל״ן, והצפי הוא המשך יציבות, מה ששם את גרמניה כעליונה להשקעות באירופה.

מעוניינים להשקיע בהוף? הצוות של נדלן גרמניה ישמח לסייע לכם, לחצו כאן והשאירו פרטים, אחד מאנשי הצוות שלנו יחזור אליכם עם עסקאות נדלן בהוף.

מחירי נדל״ן ממוצעים

על פי אתר immobilienscout24, אלו הם המחירים הממוצעים לנדל״ן בהוף –

  • מחיר ממוצע לדירה הוא 1187.28 למ״ר.
  • דמי שכירות ממוצעים בדירה הם 5.91 למ״ר.
  • ערכי הנדלן עלו בארבעת השנים האחרונות ב15.4 אחוז.
  • דמי השכירות עלו בארבעת השנים האחרונות ב19.7 אחוז.

*המחירים מצויינים באירו.

מעוניינים להשקיע בהוף? הצוות של נדלן גרמניה ישמח לסייע לכם, לחצו כאן ותשאירו לנו פרטים, אחד מאנשי הצוות שלנו יחזור אליכם עם עסקאות נדלן בהוף.