רושם ראשוני הוא חשוב – אנחנו רוצים להכיר ולספר לכם בקצרה מהי השקפת העולם שלנו כחברה. לפניכם הערכים המרכזיים שלנו בעבודה מולכם. בנדל”ן גרמניה אנחנו מעוניינים לפתח קשר מוצלח וחזק איתכם – אנחנו מאמינים שזהו מרכיב חשוב לביצוע עסקה מוצלחת.

שקיפות

גם לפני ביצוע ההשקעה וגם אחריה, אנו מניחים את כל הקלפים על השולחן. חשוב לנו לספק לכם מידע אמיתי ורלוונטי אליכם באופן אישי בכל שעה. כנות היא משמעותית בקשר שלנו אתכם. צורת העבודה שלנו מאפשרת לנו לתת לכם כל בכל עת תמונת מצב רלוונטית לגבי ההשקעה שלכם, ואנו מתחייבים לתת את הייעוץ הנכון והמדויק ביותר עבורכם כמשקיעים.

שותפות לדרך

אנחנו מלווים את המשקיעים שלנו בכל שלבי הדרך - אנחנו רואים את עצמנו כשותפים שלכם. כפרטנרים, ההצלחה שלכם היא גם ההצלחה שלנו. אנו שמים את התשואות שלכם לפני התשואות שלנו כחברה, ומבחינתנו, עסקה טובה היא כזו שלפני הכל, היא מניבה עבורכם. כשאתם מרוויחים - אנחנו מרוויחים.

אחריות

כמקצוענים, אנחנו מבינים שרכישת נכס נדל״ן בחו״ל היא החלטה משמעותית עבור המשקיעים שלנו. לכן, האחריות מוטלת עלינו בכל שלבי העסקה. בראש ובראשונה אנחנו מתחייבים להציע לכם אך ורק נכסים שעברו בדיקה מקיפה שקובעת את הרווחיות שלהם. אנחנו מאמינים שעסקה טובה מתרחשת כבר בשלב הרכישה. גם לאחר הרכישה, תחושת האחריות היא משותפת, ואנחנו רוצים להיות האנשים שאתם יכולים לסמוך עליהם בכל דבר ועניין בנוגע להשקעה שלכם.

ניהול מקצועי

כשאתם נמצאים מעבר לים ורחוק מהנכס שלכם, אנחנו העיניים שלכם בשטח. הצוות המקצועי שלנו, הפועל גם קרוב אליכם בארץ, וגם קרוב לנכס שלכם בגרמניה, הוא בעל וותק וניסיון. ההחלטות שאנחנו מקבלים הן שקולות, ואנחנו נותנים לכם דין וחשבון על כל צעד שאנחנו לוקחים. צורת הניהול שלנו היא כזו שלא מעגלת פינות, ואנחנו נותנים מאה אחוז מאמץ, השקעה וזמן על מנת שההשקעה שלכם תמשיך להניב ולא תכנס לסיכון.

נשמע לכם כמו שותפות מעניינת? צרו איתנו קשר, ונוכל להמשיך לדבר.