מונשברג: יעד בעל תשואות בבוואריה

כלכלה חזקה, מיקום לוגיסטי מצוין ואיכות חיים הן רק חלק מהסיבות שגורמות לעיר מונשברג Münchberg להיות יעד אטרקטיבי ועיר ובעלת תשואה גבוהה עבור משקיעי נדלן בחול. ממוקמת בצפון-מזרח בוואריה, העיר עם נוף ההרים מזנקת בערכי נכסי הנדל״ן בשנים האחרונות. מונשברג מציעה תשתיות מתקדמות הן עבור התושבים שלה והן עבור החברות המעוניינות להשתקע בה – והיא אחד מן היעדים המניבים שיש לבוואריה להציע.

 

עבור משקיעים ישראלים עם חסכונות המעוניינים להשקיע את כספם בצורה בטוחה ומניבה, שוק הנדל״ן במונשברג הוא אופציה אטרקטיבית ביותר – איכות החיים הגבוהה והכלכלה החזקה מבטיחה שהעיר תשאר תהיה מבוקשת ומניבה. נדל”ן גרמניה הוא יעד ההשקעה המועדף ביותר על ידי משקיעים ישראלים וזרים, והבטוח ביותר להשקעות באירופה. יציבות כלכלית ומדינית, מחירים נמוכים בשילוב ריביות נמוכות אל מול נכסים באיכות גבוהה הופכים את גרמניה למדינה המבוקשת ביותר להשקעות באירופה.

לנו בנדל״ן גרמניה יש ניסיון רב בביצוע עסקאות נדלן במונשברג. אנו בעלי היכרות עם השוק המקומי ומתחייבים לאיתור נכסי נדל״ן בעלי תשואה גבוהה, ולמתן ליווי אישי בכל שלבי הדרך עבור לקוחותינו, עם שירות מנוסה, אמין ומקצועי.

נקודת מפגש ומסחר

אחד מן הסקטורים המובילים במונשברג הוא ייצור טקסטיל. חברות מובילות ומפעלי ייצור בוחרים להשתמש במשאבים הנהדרים שמונשברג מציעה עבור עסקים – נקודה לוגיסטית אידאלית לתעבורת סחורה אל שווקים מזרח אירופאים ומרכז אירופאים, כוח אדם מיומן ומיקום שקט אך מרכזי. מיקומה הגיאוגרפי הוא אחד מהיתרונות המשמעותיים ביותר של העיר עבור חברות, ועל כן הופכת אותה למעניינת עבור יזמים ומשקיעי נדל״ן המתעניינים בשוק הגרמני. מונשברג יושבת בדיוק בין פרנקפורט לפראג, ומינכן לברלין, כלומר – העיר משמשת כנקודת אמצע בין מרכז אירופה למזרח אירופה, ומאפשרת גישה נוחה אל ארבעת היעדים. חברות המעוניינות לקרב עצמן אל השווקים המרכז אירופאים ואל השווקים החדשים והמתפתחים במזרח אירופה בוחרות במונשברג כבסיס לתעבורה ליעדים רבים במרחקים קצרים.

נתון זה הוא חשוב עבור משקיעי נדל״ן בגרמניה, כיוון שהוא הופך את מונשברג לתמיד מבוקשת על ידי חברות המעוניינות להשתקע בנקודה המקשרת אותן אל איזורים בעלי צרכנים רבים.  כתוצאה מכך, אופציות התעסוקה בעיר הן מגוונות ומושכות תושבים חדשים עם הבטחת יציבות כלכלית ואישית.

מגמת עלייה בערכי הנדל״ן

נרשמת בשנים האחרונות זינוק בערכי הנדל״ן במונשברג. בארבע השנים האחרונות זינקו מחירי הדירות בעיר ב-19 אחוז, ובהתאם שכר הדירה זינק ב-13.1 אחוז. נכון להיום, מחיר השכירות הממוצע עוד על 6 אירו למ״ר, ומחיר הרכישה הממוצע הוא 1005 אירו למ״ר. התחזיות צופות שהעלייה בערכי הנכסים תמשיך להיות עקבית, נתון המאפיין את שוק הנדל״ן של גרמניה היום. השילוב המוצלח של איכות החיים הגבוהה בעיר תודות לטבע המקיף אותה, ביחד עם אופציות תעסוקה מצוינות, הופכות אותה לאחת מהערים המושכות יותר באיזורה.

רכישת נדל״ן במונשברג היא אפיק השקעה בטוח ואופציה אחת מיני רבות בגרמניה. היציבות הכלכלית של שוק הנדל״ן בגרמניה הוא זה שהופך אותה למבוקשת כל כך על ידי משקיעי נדל״ן, עם היצע גדול של אפשרויות השקעה המתאימות לכל כיס.

בנדל״ן גרמניה אנו מתמחים במציאת נכסים עבור משקיעים המעוניינים ברמת סיכון נמוכה אל מול תשואה גבוהה. שיטת העבודה שלנו היא אסטרטגיית איתור חכמה – אנו מחשבים את ההסתברות ליצירת עסקה “משתלמת”- כלומר עסקה בעלת תשואה גבוהות של למעלה מ 12% בשנה (נטו על ההשקעה). שוק הנדלן בגרמניה הוא אחד מאפיקי ההשקעה הבטוחים ביותר בעולם.

יציבות כלכלית ומדינית, מחירים נמוכים בשילוב ריביות נמוכות אל נכסים באיכות גבוהה הופכים את גרמניה למבוקשת כל כך גלובלית. נוסף על כך, גרמניה היא מדינה הפועלת באופן מאוד מסודר בכל הנוגע לעסקאות נדל״ן ומיסוי, עם מדיניות של ״אין הפתעות״. אנו בנדלן גרמניה מציעים שירות מנוסה בהתמודדות אל מול הרשויות הגרמניות, שעלול להיות תהליך לא קל למשקיע ללא היכרות עם השוק. 

מחירי נדל״ן ממוצעים

על פי אתר immobilienscout24, אלו הם המחירים הממוצעים לנדל״ן בסשמונשברג –

  • מחיר ממוצע לדירה הוא 1500.52 למ״ר
  • דמי שכירות ממוצעים בדירה הם 5.97 למ״ר
  • ערכי הנדלן עלו בארבעת השנים האחרונות ב19.1 אחוז

מחירים ממוצעים של נכסים להשקעה במונשברג הם –

  • 1-1.5 חדרים – עד 50,000
  • 2-2.5 חדרים – 50,000 – 100,000
  • 3-3.5 חדרים – 100,000 – 250,000
  • 4-4.5 חדרים – 250,000 – 500,000
  • 5+ חדרים – מעל 500,000

*המחירים מצויינים באירו.

מעוניינים להשקיע במונשברג? הצוות של נדלן גרמניה ישמח לסייע לכם, לחצו כאן והשאירו לנו פרטים, אחד מאנשי הצוות שלנו יחזור אליכם עם עסקאות נדלן במונשברג.