היער השחור: תשואות גבוהות עבור משקיעים

היער השחור Schwarzwald הוא איזור מרהיב ביופיו, עם אופציות נ נהדרות ובעלות תשואה להשקעות נדלן בחול. היער הוא יעד הנופש מספר אחד בגרמניה, והוא פופולרי במיוחד בין משקיעים ותיירים. בעלי נכסי נדל״ן ביער השחור עלולים להשתמש בנכס באופן אישי כבית חופשה, אך עבור משקיעים המעוניינים להרוויח מרחוק באמצעות נכס בעל תשואות המושכר לנופשים או תושבים באמצעות חברת ניהול, היער השחור הוא אחד מן האיזורים המניבים יותר שיש לגרמניה להציע.

לנו בנדל״ן גרמניה יש ניסיון רב בביצוע עסקאות נדלן ביער השחור. לאחר מספר שנים של פעילות נדל״ן באירופה, פיתחנו שיטת עבודה ייחודית לביצוע השקעות נדל״ן מעבר לים. בנינו תהליך של ארבעה שלבים, אשר מעלים את הסיכויים לאיתור עסקה מנצחת. אנו בעלי היכרות עם השוק המקומי ומתחייבים להצעות נכסי נדל״ן בעלי תשואה גבוהה, ולמתן ליווי אישי בכל שלבי הדרך עבור לקחותינו, עם שירות מנוסה, אמין ומקצועי.

יעד הנופש המוביל בגרמניה

היער השחור הוא בין היערות המרשימים, הרבגוניים והמרתקים ביותר באירופה. השטח הירוק הגדול, כמות הצמחיה, האגמים והכפרים הפסטורלים המקיפים את היער הופכים את היער השחור ליעד נופש מוביל בין חובבי טבע. התעשייה המרכזית של האיזור היא תעשיית התיירות והאירוח, עם מספר חסר תקדים של תיירים המגיעים לשהות לילה – 35 מיליון איש בשנה.

השקעה בטוחה עם תשואות גבוהות

עבור בעלי הנכסים באיזור, תשואות מבית נופש משפחתי ביער השחור נראות שונה לחלוטין מנקודת מבט של משקיע נדל״ן (לעומת אדם פרטי המעוניין להשתמש בנכס עבור חופשות או מגורים). בגרמניה נוהגים לכנות נכסי נדל״ן ביער ‘betongold’ – בתרגום חופשי, בטון עשוי זהב. רק מהכינוי ניתן להסיק שמדובר בעסקה משתלמת. הבטון המוזהב הוא אפיק השקעה עם החזר מובטח עם סיכונים נמוכים. היער השחור הוא אופצית נדל״ן מעניינת ושונה בזמן שבהם עדיין אפשר לנצל את הריביות הנמוכות בגרמניה והרווחים הגבוהים של בעלי נכסים במדינה.

הדרישה לנדל״ן ביער השחור ובערים המרכזיות בו, כמו בשאר גרמניה, נמצאת במגמת עלייה כבר שנים. בפרייבורג, אחת משתי הערים הגדולות בתחומי היער, המספר השנתי של עסקאות רכישת נדל״ן הכפילו בארבעים השנים האחרונות. העיר הגדולה השניה באיזור היער השחור היא באדן-באדן – יעד נופש מוביל מאות שנים, בזכות המעיינות החמים בתחומי העיר. באדן באדן היא עיר מבוקשת, ועלויות הרכש בעיר עלו ב22% מאז שנת 2013. הרוכשים העיקריים בשנים האחרונות הם משקיעים זרים, הרואים בנכס בבאדן באדן כאפיק בטוח להשקיע בו את כספם.

חשיבותה של חברת ניהול

מפרפסקטיבה של משקיע, בעלות בית נופש, לא משנה באיזה איזור בעולם, היא השקעה שצריך לטפח, ולתכנן מערכת יחסים ארוכת טווח איתה. השגחה צמודה על הנכס ומציאת שוכרים בכל שנה הם פקטורים קריטיים עבור תשואות גבוהות ושימוש חכם בנכס. הצלחה של עסקת נדל”ן תלויה מאוד בחברת הניהול שמנהלת את הנכס. לעיתים קרובות אופי הניהול הוא זה שיקבע את התשואה הסופית על הנכס. למעשה חברת הניהול היא העיניים והידיים שלכם בשטח באחריותה להכניס שוכרים חדשים, לגבות את הכספים ולבצע את השיפוצים- אמינות היא שם המשחק בחברות ניהול.

 

מכיוון שהנכס נמצא במרחק טיסה, משקיעים חייבים להפקיד את הנכס באחריות אנשים שהם סומכים עליהם ב-100% אחרת התשואה נכנסת למצב סיכון. מניסיון של כמה שנים עם חברות ניהול גרמניות, בנדלן גרמניה הבנו שהשיטה הנכונה ביותר לניהול של השקעות נדל”ן בחו”ל חייבת להתבסס על אנשים מטעמנו – ישראלים-גרמנים. אנשים שאנחנו מכירים וסומכים עליהם, שחייבים לתת לנו דין וחשבון, שלא מחפשים לעגל פינות ושהם בעלי אינטרס אחד איתנו, על כן הקמנו תשתית של אנשי צוות של חברתנו הנמצאים גרמניה ומנהלים את הנכסים.

באמצעות ניהול מסודר ואפקטיבי של חברת הניהול, אנו יכולים לספק לבעלי הנכס תמונת מצב עכשווית הנוגעת לנכס בכל רגע נתון. העברות שכר הדירה, גביית השכר, תשלום הוצאות וכן הלאה. בצורה זו, יכול בעל הנכס להיות מעודכן בכל עת בכל ענייני הנכס ולחשב את הגדילה והשינויים בתשואות השוטפות.

לקריאה נוספת על חברת הניהול שלנו בגרמניה הקליקו כאן

מחירי נדל״ן ממוצעים

על פי אתר immobilienscout24, אלו הם המחירים הממוצעים לנדל״ן ביער השחור–

  • מחיר ממוצע לדירה הוא 1754.54 למ״ר
  • דמי שכירות ממוצעים בדירה הם 6.95 למ״ר
  • ערכי הנדלן עלו בארבעת השנים האחרונות ב42.6 אחוז
  • דמי השכירות עלו בארבעת השנים האחרונות ב15.4 אחוז

*המחירים מצויינים באירו.


מעוניינים להשקיע ביער השחור? הצוות של נדלן גרמניה ישמח לסייע לכם, לחצו כאן והשאירו לנו פרטים, אחד מאנשי הצוות שלנו יחזור אליכם עם עסקאות נדלן ביער השחור.