הלמברכטס: עלייה קבועה בערכי נכסים

השלישית בגודלה במחוז הוף, הלמברכטס Helmbrechts היא יעד השקעה מרשים עבור משקיעי נדל״ן בגרמניה. העיר יושבת מעל  מטר מעל קו הים ומוקפת בנוף הרים, בצמוד ליער פרנקן הפסטורלי. הלמברכטס היא לא רק יעד תיירותי לחובבי טבע – היא עיר מבוססת ובעלת כלכלה חזקה הנשענת על תעשיות טסקטיל ופלסטיק. בשנים האחרונות מחירי הנכסים בהלמברכטס זינקו, ובהתאם גם מחירי השכירות בעיר. מגמה זו צפויה להמשיך ולהעלות את ערכי נכסי הנדל״ן בעיר.

עבור משקיעים ישראלים עם חסכונות המעוניינים להשקיע את כספם בצורה בטוחה ומניבה, שוק הנדל״ן בהלמברכטס הוא אופציה אטרקטיבית ביותר – איכות החיים הגבוהה והכלכלה החזקה מבטיחה שהעיר תשאר תהיה מבוקשת ומניבה. גרמניה היא מדינה המועדפות ביותר על ידי משקיעים ישראלים וזרים, והבטוחה ביותר להשקעות נדלן בחול. יציבות כלכלית ומדינית, מחירים נמוכים בשילוב ריביות נמוכות אל מול נכסים באיכות גבוהה הופכים את גרמניה למדינה המבוקשת ביותר להשקעות באירופה.

לנו בנדל״ן גרמניה יש ניסיון רב בביצוע עסקאות נדלן בהלמברכטס. אנו בעלי היכרות עם השוק המקומי ומתחייבים לאיתור נכסי נדל״ן בעלי תשואה גבוהה, ולמתן ליווי אישי בכל שלבי הדרך עבור לקוחותינו, עם שירות מנוסה, אמין ומקצועי

כלכלה מבוססת

כבר מימי הביניים, כלכלת הלמברכטס נשענת על תעשיית הטקסטיל המפותחת הנמצאת בעיר. כיום פועלות בעיר יצרניות גדולות המנצלות את המיקום הגיאוגרפי הנוח של העיר, הפותח אותן אל השווקים המזרח אירופאים. עוד שחקנים חשובים בכלכלת הלמברכטס הם יצרני פלסטיק ומתכת, שבחרו בעיר בזכות כמות המשאבים הגדולה שנמצאת בהיצע, בנוסף לכמות השטח התעשייתי שהעיר מקפידה לשמור פנוי עבור מפעלים חדשים. הכלכלה החזקה של הלמברכסט היא יתרון משמעותי עבור העיר, המבטיח יציבות עבור בעלי נכסים. אופציות התעסוקה שהעיר מציעה והכלכלה המבוססת והיציבה שלה מבטיחה שהעיר תמיד תישאר מבוקשת ומניבה למגורים ובהתאם גם לאופציה של מכירה בעתיד.

זינוק בערכי הנדל״ן

נרשמת בשנים האחרונות זינוק בערכי הנדל״ן בהלמברסט. השילוב המוצלח של איכות החיים הגבוהה בעיר תודות לטבע המקיף אותה, ביחד עם אופציות תעסוקה מצוינות, הופכות אותה לאחת מהערים המושכות יותר באיזורה. בארבע השנים האחרונות זינקו מחירי הדירות בעיר ב-17.4 אחוז, ובהתאם שכר הדירה זינק ב-13.1 אחוז. נכון להיום, מחיר השכירות הממוצע עומד על 5.30 אירו למ״ר. התחזיות צופות שהעלייה בערכי הנכסים תמשיך להיות עקבית, נתון המאפיין את שוק הנדל״ן של גרמניה היום.

על אף הזינוק במחירי הנדל״ן, הלמברכטס נשארת זולה יחסית. המחירים הנמוכים לא באים על חשבון הנכס – הדירה הסטנדרטית בגרמניה היא תמיד ברמה גבוהה – בעל נדל”ן בגרמניה ובפרט הלמברכטס נהנה מנכס איכותי שנתמך בתשתיות המצוינות של גרמניה.  גרמניה היא מדינה שבה המקומיים מעדיפים לשכור במקום לקנות – שיעור האזרחים בעלי נכסי נדל״ן הוא הנמוך ביותר בתוך האיחוד האירופאי. חוקי ההגנה על השוכר בגרמניה גורמים לדירות שכורות להיות אטרקטיביות יותר עבור גרמנים מאשר רכישת נכס. חוזי השכירות הם ארוכי טווח, מה שמבטיח הכנסה קבועה ויציבה, במיוחד כשלוקחים בחשבון את הכלכלה החזקה של גרמניה.

שוק הנדלן בגרמניה הוא אחד מאפיקי ההשקעה הבטוחים ביותר בעולם. יציבות כלכלית ומדינית, מחירים נמוכים בשילוב ריביות נמוכות אל נכסים באיכות גבוהה הופכים את גרמניה למבוקשת כל כך גלובלית. נוסף על כך, גרמניה היא מדינה הפועלת באופן מאוד מסודר בכל הנוגע לעסקאות נדל״ן ומיסוי, עם מדיניות של ״אין הפתעות״. אנו בנדלן גרמניה מציעים שירות מנוסה בהתמודדות אל מול הרשויות הגרמניות, שעלול להיות תהליך לא קל למשקיע ללא היכרות עם השוק.

מחירי נדלן ממוצעים

על פי אתר immobilienscout24, אלו הם המחירים הממוצעים לנדל״ן בהלמברכטס –

  • מחיר ממוצע לדירה הוא 943.21 למ״ר
  • דמי שכירות ממוצעים בדירה הם 5.30 למ״ר
  • ערכי הנדלן עלו בארבעת השנים האחרונות ב17.4 אחוז
  • דמי השכירות עלו בארבעת השנים האחרונות ב13.1 אחוז

מחירים ממוצעים של נכסים להשקעה בהלמברכטס הם

  • 1-1.5 חדרים – עד 50,000
  • 2-2.5 חדרים – 50,000 – 100,000
  • 3-3.5 חדרים – 100,000 – 250,000
  • 4-4.5 חדרים – 250,000 – 500,000
  • 5+ חדרים – מעל 500,000

*המחירים מצויינים באירו.

מעוניינים להשקיע בהמלברכטס? הצוות של נדלן גרמניה ישמח לסייע לכם, לחצו כאן והשאירו לנו פרטים, אחד מאנשי הצוות שלנו יחזור אליכם עם עסקאות נדלן בהלמברכטס.