הרנה: נקודה מרכזית בנורדריין וסטפאליה

אחד מהיעדים האטרקטיבים להשקעה באיזור נורדריין-וסטפאליה הוא הרנה Herne, היושבת על נהר הריין. העיר ממוקמת בליבו של מטרופוליס רוהר Ruhr, אחד מן האיזורים העירוניים הגדולים ביותר באירופה. מיקומה הגיאוגרפי של הרנה הופך אותה ליעד עסקי אידאלי. בעבר, כלכלת העיר הסתמכה על ייצור פחם ופלדה. מאז הרנה התפתחה וכיום עמודי התווך של הכלכלה שלה הם לוגיסטיקה, הנדסה וכימיה. על מכרות הפחם הישנים הוקמו איזורי מסחר ומגורים, שטחים ירוקים רחבים, מלונות ואתרים תיירותיים.

עם ריביות נמוכות, ריבוי של שוכרים לעומת בעלי נכסים, והשוק הנוח של השקעות נדלן בגרמניה – רכישת נכס בהרנה הוא צעד חכם עבור המשקיע הישראלי המחפש הזדמנויות להשקעות נדלן בחול עם תשואה גבוהה. לנו בנדל״ן גרמניה יש ניסיון רב בביצוע עסקאות נדלן בהרנה. אנו בעלי היכרות עם השוק המקומי ומתחייבים לאיתור נכסי נדל״ן בעלי תשואה גבוהה, ולמתן ליווי אישי בכל שלבי הדרך עבור לקחותינו, עם שירות מנוסה, אמין ומקצועי.

מיקום מרכזי לעסקים

עם 160,000 איש, הרנה היא אחת הערים הגדולות יותר המשתייכת למטרופוליס רוהר, האיזור העירוני השלישי בגודלו באירופה. המטרופוליס מאכלס בתוכו מעל לחמישה מיליון איש הפרוסים על שטח של 7,000 קמ״ר. הרנה, הממוקמת במרכזו של רוהר, נהנת מן היתרונות שיש למטרופוליס גדול להציע, כמו חוסן כלכלי עצום ותשתיות מצוינות. עם צפיפות גבוהה של כבישים, דרכים, מסילות רכבת המחברות אותה אל כל היעדים באירופה, התשתיות שקיימות בהרנה הופכות אותה לבחירה טבעית עבור חברות המעוניינות באפשרויות הלוגיסטיקה המצוינות שהעיר מציעה.

עבור משקיעים ישראלים עם חסכונות המעוניינים להשקיע את כספם בצורה בטוחה ומניבה, שוק הנדל״ן בהרנה הוא אופציה אטרקטיבית בזכות חוסנה הכלכלי ומיקומה המבוקש על ידי חברות. גרמניה היא המדינה המועדפות ביותר על ידי משקיעים ישראלים וזרים, והבטוחה ביותר להשקעות באירופה. יציבות כלכלית ומדינית, מחירים נמוכים בשילוב ריביות נמוכות אל מול נכסים באיכות גבוהה הופכים את גרמניה למדינה המבוקשת ביותר להשקעות באירופה.

שיטת העבודה שלנו בנדל״ן גרמניה היא אסטרטגיית איתור חכמה – אנו מחשבים את ההסתברות ליצירת עסקה “משתלמת”- כלומר עסקה בעלת תשואה גבוהות של למעלה מ 12% בשנה (נטו על ההשקעה).

אפיק השקעה בטוח

מחירי הנדלן בהרנה הם נמוכים, נתון המאפיין את רובה של גרמניה, בלי התפשרות על איכות הנכס. גרמניה היא מדינה שבה המקומיים מעדיפים לשכור במקום לקנות – שיעור האזרחים בעלי נכסי נד״לן הוא הנמוך ביותר בתוך האיחוד האירופאי. חוקי ההגנה על השוכר בגרמניה גורמים לדירות שכורות להיות אטרקטיביות יותר עבור גרמנים מאשר רכישת נכס. חוזי השכירות הם ארוכי טווח, מה שמבטיח הכנסה קבועה ויציבה, במיוחד כשלוקחים בחשבון את הכלכלה החזקה של גרמניה. הדירה הסטנרדטית בגרמניה היא תמיד ברמה גבוהה – בעל נדל”ן בגרמניה ובפרט הרנה נהנה מנכס איכותי שנתמך בתשתיות המצוינות של גרמניה.

שוק הנדלן בגרמניה הוא אחד מאפיקי ההשקעה הבטוחים ביותר בעולם. לא רק בהרנה, אלא בכל בגרמניה, משקיעים ישראלים נמשכים למדינה זו כיעד מצוין להשקיע בו את כספם. יציבות כלכלית ומדינית, מחירים נמוכים בשילוב ריביות נמוכות אל נכסים באיכות גבוהה הופכים את גרמניה למבוקשת כל כך גלובלית. נוסף על כך, גרמניה היא מדינה הפועלת באופן מאוד מסודר בכל הנוגע לעסקאות נדל״ן ומיסוי, עם מדיניות של ״אין הפתעות״. אנו בנדלן גרמניה מציעים שירות מנוסה בהתמודדות אל מול הרשויות הגרמניות, שעלול להיות תהליך לא קל למשקיע ללא היכרות עם השוק. 

מחירי נדל״ן ממוצעים

על פי אתר immobilienscout24, אלו הם המחירים הממוצעים לנדל״ן בהרנה –

  • מחיר ממוצע לדירה הוא 1310.59 למ״ר
  • דמי שכירות ממוצעים בדירה הם 6.00 למ״ר
  • ערכי הנדלן עלו בארבעת השנים האחרונות ב22.4 אחוז
  • דמי השכירות עלו בארבעת השנים האחרונות ב11.7 אחוז

*המחירים מצויינים באירו.

מעוניינים להשקיע בהרנה? הצוות של נדלן גרמניה ישמח לסייע לכם, לחצו כאן והשאירו לנו פרטים, אחד מאנשי הצוות שלנו יחזור אליכם עם עסקאות נדלן בהרנה.

מקור